פתרונות מיזוג אוויר

קטגוריות מוצרים

בין אם מתכוננים לקראת חתונה שאתם תערכו בטבע, יום הולדת בחוף הים או כל אירוע משמח אחר – אין ספק שכל סוג חגיגה דורשת תכנון קפדני. למרות שלפעמים אפשר לאלתר בתכנונים – עם מזג האוויר אתם תצטרכו להגיע כמה שיותר מוכנים. אמא אדמה עובדת על לוח זמנים משלה – ואתם לא רוצים לסמוך עליה שתשתף פעולה ביום האירוע שלכם. אל תתנו לגל חום להרוס את היום הגדול – היו מוכנים עם פתרונות מיזוג אוויר לאירועים של עידנ'ס!

הנה כמה דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון כשאתם מחפשים אחר פתרונות מיזוג אוויר לאירועים:

#1 העונה

מטבע הדברים – הזמן בשנה ישפיע באופן משמעותי על סוג פתרונות מיזוג אוויר שתצטרכו להשכיר, וגם על הכמות שלהם. באביב הישראלי אפשר עוד אכשהוא להתסתדר בלי, אבל מחודש מאי, מתחילים השרבים וכדאי להצטייד במצננים או מזגנים ניידים לאירוע שלכם. אם אתם עורכים את האירוע שלכם בסתיו, אנחנו ממליצים לכם לא להסתמך על זה שיהיה מזג אוויר נוח, אלא להצטייד מראש תמיד.

 

#2 האם האירוע בפנים או בחוץ

גורם חיוני נוסף שיש לקחת בחשבון הוא האם האירוע שלכם יהיה בפנים או בחוץ. כמובן, שבאירועים מסוימים כמו חתונות – חלקים מסוימים מהאירוע עשויים להיות בפנים בעוד שאחרים בחוץ (כמו קבלת הפנים והחופה). אם אתם מתכננים לערוך את האירוע שלכם בחוץ, תצטרכו לקחת בחשבון את מזג האוויר ולעקוב אחריו. גם אם רשום שמזג אוויר יהיה נוח בתחזית – תמיד תהיו מוכנים לתרחיש אחר. גם אוהלים לאירועים עשויים אולי להגן מפני גשם וקרני השמש, אבל בפנים יכול חם מדי.

 

#3 גודל המקום

גודל המקום ישחק גם תפקיד באיזה פתרונות מיזוג אוויר אתם צריכים להשכיר. אוויר מסתובב בצורה שונה בחלל גדול מאשר בחלל קטן יותר. ייתכן שתצטרכו לקחת יותר מיחידה אחת אם אתם עורכים אירוע גדול (זו הסיבה שבעידנ'ס דאגנו להכין לכם חבילות מצננים לאירועים).

מצד שני, אם אתם מתכנים אירוע קטן ואינטימי יותר – תוכלו להסתפק במזגן נייד אחד או שניים. כשיש ספק – תמיד עדיף להזמין יותר מאשר לגלות במהלך האירוע שחם מדי ושאין לכם פתרון לספק לאורחים שלכם.

 

#4 מספר אורחים

אם אתם מצפים להרבה אורחים- הקפידו להשכיר ציוד בכמות הנכונה. מאה אורחים באולם או אוהל גדול יפיקו פחות חום מאשר אותו מספר אורחים בחדר קטן.

 

איזה סוגי פתרונות אנחנו יכולים להציע לאירוע שלכם?

 

מזגנים ניידים – מזגנים ניידים הם חובה בכל אירוע קיץ! יחידות אלה נועדו לקרר חללים גדולים וניתן להשתמש בהם גם בפנים וגם בחוץ. למרות שהם עשויים להיראות יחסית מגושמים – קל מאוד לנייד אותם ממקום למקום וזו אפשרות  נהדרת לקרר את המקום בקלות ובמהירות.

 

מצננים – מצנן זה מתקן מצוין שמומלץ לאירועים שנערכים בימי הקיץ החמים. המצננים מתאימים לאירועים שנערכים בחוץ, והם יכולים לצנן את האוויר ולהוריד את הטמפרטורה ליושבים בסביבה בכמה מעלות. המצננים פועלים בעזרת מאוורר גדול שמקרר את הטמפרטורה בעזרת מים.

 

יש לכם שאלות?
פנו אלינו וקבלו ייעוץ והכוונה בחינם
לשירותכם תמיד! 🌟 צוות עידנ'ס.
Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 137 ביקורות
×
js_loader
העגלה שלי
דברו איתנו ! אנחנו כאן לעזור