פופים להשכרה

מחיר: 40 ש"ח

מאפיינים

פופים להשכרה מידע :

פופים להשכרה נותנים פיתרון מצוין למגוון אירועים

הגודל הסטנדרטי שלהם הוא 80X80

בדרך כלל מכבסים אותם לאחר כל שימוש

הם משתלבים מצוין בכל מקום, מגיעים בצבעים שונים ומגוונים, בהתאם לאווירת האירוע.

פופים הם פתרון ישיבה קל וגמיש אשר מתכוונן ומתאים את עצמו בהתאם לתנוחת הישיבה וצורת הגוף.

אתם בתהליכי בנייה ותכנון של האירוע הבא שלכם? אתם מתכננים לעשות יום כיף לעובדים שלכם ולא יודעים כיצד להתנהל מבחינה מנהלתית? או שבכלל אתם מעוניינים למצוא פתרון וסידור למזומנים הרבים? יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם! פופים להשכרה, פינות ישיבה או זולות שונות ומגוונת שיסייעו לכם ויהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים! בעמוד הקרוב נתמקד ביתרונות הרבות שיש להשכרת פופים, פינות ישיבה או זולות בנויות וכמובן נמליץ לכם כיצד להתארגן בצורה הטובה ביותר לסוג האירוע שלכם! הישענו לאחור ותיהנו!

מדוע נבחר מערכות ישיבה לאירוע שלנו?

אתר עידנס עוסקת בתחום הפקת והקמת האירועים כבר שנים רבות. מעבר למערכות הישיבה והפופים שאנו מציעים להשכרה, תוכלו למצוא באתר שלנו מגוון שירותים אחרים, כמו מתנפחים להשכרה, השכרת מזגנים ניידים, השכרת אוהלים, שולחנות, גנראטורים, מכונות מזון שונות, דוכני מזון ומוצרים אחרים שונים.

לאור הניסיון הרב שיש לנו שבא לידי ביטוי בעשרות אירועים שביצענו בשנים האחרונות, אנו יכולים להגיד לכם בוודאות שפינות ישיבה, זולות או פופים להשכרה- הינם מרכיב מנצח כמעט בכל אירוע שהוא. החלטנו לרכז עבורכם את היתרונות הרבים שיש להשכרת מערכות ישיבה וזולות לאירוע שלכם, וכמו כן להסביר לכם את המשוואה שתאפשר לכם לבחור את המוצרים המושלמים ביותר לאירוע שלכם.

יתרון ראשון וחשוב מאוד הוא המחיר. בודדים האנשים מאיתנו שמחליטים לעשות אירוע ולא מסתכלים על מחירי המוצרים שהם מביאים לאירוע. בעידן של היום, אירועים שונים כדוגמת חתונה עשויים להגיע לעשרות אלפי שקלים ולכן עלינו לחשב את המחירים ברמה הדקדקנית ביותר. היתרון בשימוש במערכות ישיבה, זולות או פופים להשכרה באירוע שלכם הוא המחיר הנוח.

כשאנו אומרים מחיר נוח, אנו מתכוונים למחירים של פחות ממאה שקלים עבור מגוון רחב של מוצרים שאנו מציעים- החל מפופים בגדלים שונים ובצבעים שונים, מערכות ישיבה מגוונות וייחודיות וכמובן זולות ייעודיות ובנויות מראש. האפשרות לבחור מוצר כה קריטי באירוע שלכם (פינות ישיבה למוזמנים שלכם) במחיר כה אטרקטיבי- מהווה יתרון משמעותי שללא ספק מביא נקודת זכות חשובה לפינות ישיבה להשכרה.

יתרון שני וחשוב מאוד הוא הורסטיליות שיש לכם בתחום. כאשר אתם מחליטים מכל סיבה שהיא שאתם צריכים מערכות ישיבה לאירוע שלכם- אצלנו בעידנס תוכלו לבחור ממגוון רחב של אפשרויות ולהתאים את מערכות הישיבה בדיוק כראות עיניכם. כך לדוגמא, זוג שבוחר להביא מערכת ישיבה לחתונה שלהם יזדקק למערכות ישיבה שונות מאשר מסיבת צוות בחוף הים.

בין המוצרים השונים שתוכלו למצוא אצלנו יש פופים בגדלים שונים ובכל הצבעים, כיסאות ופינות ישיבה בכל הגדלים (גם לאנשים יחידים וגם לזוגות) וכמובן להרכיב לכם את הזולה הטובה ביותר עבורכם. באותה נשימה, כאשר מדובר באירועים שיש בהם ילדים קטנים, אנו מציעים גם את האפשרות של השכרת שולחנות לילדים בצבעים שונים ובגדלים שונים.

לכן, האפשרות של בחירת מערכת ישיבה מהווה יתרון משמעותי בכל הקטע של הגמישות ומגוון האפשרויות הרחב שעומד לפניכם בתור יוצרי האירוע.

יתרון שלישי וחשוב לא פחות הוא הנוחות של המוצר. כשאנו אומרים נוחות של המוצר, אנו מתכוונים שכל ההתעסקות סביב המוצר הינה פשוטה ויעילה. תהליך בחירת המוצר הינו מהיר מאוד (וכפי שציינו קודם לכן, יש מגוון רחב של מוצרים שבו כל אחד יכול למצוא את המוצר האידיאלי עבורו) וההתעסקות המנהלתית שהוא דורש היא פחותה ומינימאלית. את הציוד ואת הקמת מערכות הישיבה מבצעת החברה שלנו, ולכן לכם נותר רק לבחור את המוצר ופה זה נגמר.

כיצד נדע לבחור את סוג הציוד לאירוע שלנו?

כפי שנגענו קודם לכן, לשימוש בפינות ישיבה או בזולות לכל אירוע שהוא בלי יוצא מן הכלל יש יתרונות רבים ומגוונים. השאלה הנשאלת כעת, היא כיצד נדע להיערך וכיצד נדע לתכנן בצורה הטובה ביותר את כמות הרכיבים שהאירוע שלנו דורש? לשם כך, הכנו רשימת פרמטרים שאתם יכולים להתבסס עליה, ולמעשה היא תסייע לכם להגיע לתשובה של השאלה שבה אנו מתלבטים.

מאפיין ראשון וחשוב מאוד הוא התקציב. כאשר אדם מגדיר תקציב מסוים לכל מוצר שהוא – החל מקניות בסופר, רכישת מחשב נייד חדש או תשלום עבור בעל מקצוע – כאשר הוא מגדיר מראש סכום שהוא מקציב לביצוע הפעולה יהיה לו הרבה יותר קל בתהליך החיפוש. גם כאן הנוסחה עובדת ומוכיחה את עצמה.

ראשית, הגדירו לעצמכם יעד הגיוני (על כך נרחיב בהמשך) לביצוע רכש של פינות ישיבה או זולות. לאחר שהגעתם להחלטה תקציבית ויש לכם מספר ממשי- תוכלו לבצע את תהליך הסינון בצורה מהירה ויעילה יותר, ולהישאר עם מכסת מוצרים קטנה יותר שבאמצעותה תוכלו לענות על פרמטר התקציב שלכם.

מאפיין שני וחשוב לא פחות הוא סוג האירוע. כשאנו אומרים סוג האירוע, אנו מתכוונים לאופי האירוע הן בהיבט של קהל היעד והן בהיבט של כמות האנשים- ונסביר. כאשר אתם מחליטים להביא מערכות ישיבה או זולות לאירוע של יום גיבוש בעבודה, תוכלו להשכיר כמה פופים, מערכות ישיבה נוחות לים ולהרים אחלה פינת ישיבה בים. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים להשכיר מערכות ישיבה לחתונה שלכם- סביר להניח שהרבה פחות אנשים יחליטו להשכיר פופים לאירוע שכזה.

לכן, חשוב מאוד להתאים את סוג הציוד שאתם משכירים לסוג האירוע שלכם. באותה נשימה, עלינו להתייחס לכמות המוזמנים באירוע. במידה ובאירוע שלכם יש 100 מוזמנים ואתם מעוניינים להתבסס אך ורק על מערכות ישיבה ופופים- עליכם להביא יותר ציוד מאשר עבור אירוע של 50 מוזמנים.

לכן נסו להיסגר על מספר מוזמנים כמה שיותר מהר, ופרמטר זה יסייע לכם להגיע לכמות הנכונה והאידיאלית ביותר עבור סוג האירוע שלכם ועבור כמות המוזמנים שאתם מביאים.
מאפיין שלישי וחשוב לא פחות הוא אופי המוצר. כאשר אנו אומרים אופי המוצר, הכוונה באיכות המוצר.

עכשיו שלא תבינו לא נכון- אצלנו בעידנס אנו מחזיקים את הציוד האיכותי ביותר בכל רמות התשלום. כוונת המשורר הייתה, שאם אתם מעוניינים להשכיר מערכות ישיבה לאירוע החתונה שלכם- אתם תשתמשו במערכות ישיבה יותר יוקרתיות ואיכותיות מאשר מערכות ישיבה ופופים שמיועדים למסיבת צוות בים. אם כן, סוג האירוע משפיע גם על אופי המוצר שאתם משכירים במסגרת מערכות הישיבה.

אם אתם מחליטים להרים אירוע מכל סוג שהוא- יום הולדת, חתונה, בר מצווה או מסיבת סיום לכל צוות העובדים או אם בכלל אתם עושים יום כיף בים- צרו איתנו קשר בהקדם והביאו לאירוע פופים להשכרה, זולות או פינות ישיבה. מדובר בפתרון מעולה ובעל יתרונות רבים ושונים כפי שציינו לאורך המאמר.

צרו איתנו קשר עוד היום דרך אתר הבית שלנו או בטלפון מספר 052-5602002 ואנו נעמוד לרשותכם בהקדם האפשרי! כמו כן, תוכלו להיכנס לאתר הבית שלנו ולהתרשם מתמונות של אירועים שביצענו בתקופה האחרונה, כמו גם לעיין בתמונות שונות של כלל המוצרים שאנו יכולים להביא עד לבית שלכם! למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר בהקדם האפשרי ואנו נהפוך את האירוע שלכם לאירוע בוטיק בכמה רמות! בהתחייבות!

עם פינת פופים באירוע אתם תקבלו אווירה צעירה ודינאמית, המתאימה לילדים לנוער ומבוגרים כאחד

בשנים האחרונות בעלי אירועים מוסיפים פינות ישיבה בכדי ליצור ולהתאים פינות זולה כיפיות לאורחים

השכרת פופים שאלות ותשובות :

 1. האם הפופים שלכם נקיים וחדשים ?
  הפופים שלנו נראים כחדשים אבל הם לא, ובדר"כ עוברים כביסה לאחר כל שימוש.
 2. באיזה גדלים הפופים להשכרה שלכם ?
  עיקר הפופים שלנו הם בגודל של 90/90 +/-
 3. כמה אנשים יכולים לשבת על פופ אחד ?
  אנחנו ממליצים על אדם אחד לפופ, משיקולי נוחות.
 4. מה ההבדל בין פופים לפוטונים ?
  פופים הם כריות גדולות, פוטונים הם ספסלי עץ נמוכים.
 5. האם מותר להרטיב את הפופים ?
  לא ניתן להרטיב את הפופים, זוהי כרית בד לכל דבר.
 6. מה מומלץ לשלב עם הפופים ?
  מומלץ להיכנס לקטגורית השכרת ציוד לאירועים ולהתאים לסוג האירוע לפי הצורך.
 7. האם אתם מביאים לנו את הפופים ?
  המחירים באתר הינם לאיסוף עצמי, במידה הצורך ניתן להיעזר בשרותי ההובלה שלנו.

מוצרים קשורים

שולחן יצירה לילדים
השכרת פינות זולה
פופים להשכרה
פוטונים להשכרה
פוטונים זוגיים להשכרה
פוטונים להשכרה