שולחנות סנוקר למכירה

משחק סנוקר – קצת היסטוריה

 אי אפשר להבין את ההיסטוריה של הסנוקר לגמרי בלי להזכיר תחילה שמדובר במשחק  ביליארד, ולכן עדיין מדובר במשחק צעיר יחסית, אם כי הוא שוחק רק כמה מאות שנים. ביליארד (שממנו יושם הסנוקר) משוחקים ככל הנראה כבר בשנת 1340, כאשר לואי ה -13 מצרפת היה בעל שולחן ביליארד בשנת 1470. המסורת של המיליארדר הבריטי נמשכה כמשחק מורכב וצבעוני .

הסנוקר הגיע בסוף המאה ה -19
קבוצה חדשה של כללים לסנוקר אומצה רשמית ומוסדרת כיום כספורט מקצועי על ידי האיגוד הבינלאומי לביליארד  (IACS) הגוף המנהל לספורט בבריטניה.
בשנת 2010 אוחדו איגוד הביליארד והוועדה לבקרת בילארדס והיוו את המשחק המקצועי הראשון של ספורט זה בבריטניה, עם הקמת איגוד השחקנים המקצועיים הבריטי.

עבור רבים אליפות העולם בסנוקר הינו אחד מאירועי הספורט הגדולים של השנה.
בבריטניה ניתן לראות תחרות סנוקר מדי יום והספורט מתנהל ברמה חובבנית.
זה הפך לסוג של המשחק הלאומי בבריטניה ואפשר לראות ולשחק בפאבים, מסעדות ברחבי בריטניה.

הדימוי הבעייתי של הסנוקר בתחילת שנות השמונים הוחלף בתדמית אופנתית חדשה שנועדה לשמור על העניין בסנוקר, יש הרבה שחקנים צעירים המצטיינים במשחק.

משחק הסנוקר, הפך להיות כל כך פופולרי שהוא משוחק על ידי עשרות אלפי שחקנים ברחבי העולם בכל שעה ביום.

טורניר הסנוקר הרשמי הראשון נערך בשנת 1916, אליפות העולם הראשונה נערכה בשנת 1927, אך הפופולריות של המשחק התפוגגה וזרמה. בשנות התשעים זה היה ככל הנראה ספורט השולחן הפופולרי ביותר בבריטניה ועם צמיחתו בהודו ובסין הוא אחד המשחקים הפופולאריים ביותר בעולם. כיום היא נשלטת ונשלטת ברובה על ידי שחקנים בריטים ברמה הגבוהה ביותר. בתגובה למצב, אמר אגדת הסנוקר סטיב דייוויס: 'זה הפך לייצוא טוב מאוד, אז עלינו לוודא שהוא לא יימוג בבריטניה.

סנוקר בינלאומי אנגלי הוא צורת המשחק הנפוצה ביותר, עם יותר מ -1.5 מיליון שחקנים ברחבי העולם. שחקני סנוקר מקצועיים מתחרים בתחרויות הסנוקר העולמי, מעגל המורכב מטורנירי Leaderboard 19 הוא משחק סנוקר מורשה רשמית וכולל את כל הטורנירים הרשמיים לשחקנים שנמצאים כעת במשחק.

יש לכם שאלות?
פנו אלינו וקבלו ייעוץ והכוונה בחינם
לשירותכם תמיד! 🌟 צוות עידנ'ס.
Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 137 ביקורות
×
js_loader
העגלה שלי
דברו איתנו ! אנחנו כאן לעזור