פרמידת כדורים - משחקי חשיבה מעץ

משחקי חשיבה

מה תורמים משחקי חשיבה, שאלה שנשאלת לא מעט פעמים.

משחק חשיבה הוא משחק שיכולתו של השחקן מכריע את המשחק, מעבר לחשיבה ויכולת אינטלקטואלית זה דורש ריכוז וסבלנות.

כאשר המשחק מציב אתגרים מחשבתיים עבור הילד, הוא מעודד אותו לשפר את יכולתו ולהפעיל יצירתיות בפתרון האתגרים במשחק.

מחקרים מראים כי משחקי חשיבה מעץ נותנים  השפעה גדולה על התפתחות המוח אשר מספקים את הבסיס להמשך התפתחות המוח בגיל המבוגר לתחומי הלמידה, והתנהגות בעתיד.

כשמשחקים במשחקי חשיבה רוכשים ילדים וגם מבוגרים בדרך טבעית מיומנויות ומידע מתוך הנאה ומוטיבציה פנימית

אז מה שנשאר לכם זה להתחיל להתנסות או ממשחקי חשיבה מעץ שלנו או ממשחקי חשיבה ואסטרטגיה

משחקי חשיבה - יתרונות

משחקי חשיבה – ומה זה תורם לנו

משחקי חשיבה טובים ביותר עבורכם ועבור יקיריכם, ריכזנו עבורכם רשימה של משחקי פיתוח הזיכרון המקיפים ביותר המסייעים בזיהוי יכולות קוגניטיביות.
משחקי חשיבה נועדו לאמן את המוח ולספק למבוגרים וילדים דרך בטוחה, מהנה ומהנה להתחבר לחברים ובני משפחתם.
כדי לעזור לך למצוא משחקי חשיבה טובים למבוגרים שהם מהנים, מאתגרים ועוזרים למוח שלך להתפתח, כמובן שיש לו מעט הטיפים וטריקים במשחקים אלו.

היתרונות של משחקי חשיבה

משחקי חשיבה אלה עוזרים לך לפתח בעיות – פיתרון מיומנויות על ידי אתגר השרירים הנפשיים שלך בקטעים שונים. חומר למחשבה וחידות מעניק לך תרגילים שונים המקדמים את הזיכרון שלך ובעיקר משפרים את הרפלקסים שלך. הם משפרים את הריכוז, הריכוז, הזיכרון, תשומת הלב ואפילו את חוש ההומור שלך. יצרני המשחקים הפופולריים האלה לאימון מוח טוענים שהם יכולים להרחיק ירידה קוגניטיבית על ידי שמירה על המוח שלך חד. להלן דוגמה למשחקי חשיבה המקדמים מגוון פונקציות קוגניטיביות שיעזרו לך לשמור על צליחת מוח וחדה יותר. הכירו את משחקי החשיבה – משחק אימונים שיכול לחדד את המוח ולמנוע מחלות קוגניטיביות כמו אלצהיימר. החברה מפרסמת כי המשחקים שלה משפרים את הבעיה שלך – כישורים, ריכוז, תשומת לב, זיכרון ואפילו חוש ההומור שלך.

מה זה משפר ?

אך באופן משכנע יותר, משחקי חשיבה עוזרים לך לחדד מיומנויות חשיבה מסוימות היורדות עם הגיל, כגון תשומת לב, זיכרון ופתרון בעיות. כותבי המחקר אינם יכולים לומר כי חידות מפחיתות בהכרח את הסיכון לדמנציה בשלב מאוחר יותר של החיים, אך מחקריהם תומכים בממצאים קודמים כי שימוש קבוע בחידות מילים ומספרים עוזר לתפקוד המוח טוב יותר לאורך זמן. יתר על כן, שני מאמרים מקושרים במדעי הפסיכולוגיה, כתב עת של איגוד הפסיכולוגיה האמריקני, וכתב העת למדעי המוח מראים כי המוח עובד טוב יותר: משחקי חשיבה בצורה של חידות ופעילויות קוגניטיביות אחרות.

אם אתה מעוניין לשחק במשחקים המחזקים את כושר המוח באופן שיכול למנוע אלצהיימר ודמנציה, למוח מטריקס יש משחקים ומשימות המתאימות לך.

משחקי חשיבה נועדו לחדד את דעתך ולשפר את ההיגיון שלך. קבוצות אלו של המשחקים הגיון וחשיבה נעים בין קלים לקשים והופכים את פתרון חידות דומות לחוויה.

אם אתם מחפשים משחק לאהוביכם שאובחנו כחולי אלצהיימר, כדאי לכם לבחור במשחקים מאתגרים אך לא כל כך קשים שאי אפשר לשחק עד הסוף. נסה גרסאות מאתגרות יותר למשחקים אלה וקח על עצמך תרגילים מאתגרים חדשים ככל שרמת הקושי גבוהה יותר. אם המוח שלך עובד קשה יותר, זה יגרום לך לעבוד קשה יותר, ותצטרך להתמודד עם תרגיל חדש ומאתגר ככל שתעלה את רמת הקושי.

צוות Luminosity במחקר עם יותר מ -40 חוקרי אוניברסיטאות מרחבי העולם כדי לקחת על עצמם משימות קוגניטיביות ופסיכולוגיות עצביות קלאסיות ולהפוך אותן למשחקים חדשים ומהנים לכולם. משחקי מוח ואימוני מוח הם די מדהימים, אם כי התואר יכול כנראה להיות קצת יותר יצירתי. זה ייקח בקושי 15 דקות מזמנך היומי כתרגיל להתפתחות המוח. Eidetic הוא משחק טוויסטרים מוחי קטן אך משובח, ומשחק אותו אולי בצורה הנכונה בשעות הפנאי.

אתה יכול להתחיל לשפר את היכולות השיכליות שלך ותגלה שזה אחד המשחקים הטובים ביותר לאימוני מוח אי פעם.

ליהנות מאימון המוח שלך ולחזק את זיכרונך על ידי בילוי והשתתפות בתרגילים במשחק

החשיבה הזה. לפתח את המוח שלך עם המחשבות האלה – משחקים מגרים וליהנות בזמן שאתה נהנה מאימון המוח שלך.

מעבר למשחק, מתאים לקישורים חברתיים

משחקי חשיבה מהנים גם עם חברים ואינטראקציה חברתית טובה לבריאות המוח. משחקים לבדם לא יכולים להפוך אותך לחכם יותר, אך הם דרך נהדרת לחזק את המוח ואת אימון המוח שלו. יש לא מעט משחקי חשיבה שבאמת טובים למוח, אך האם ידעת שיש משחקי חשיבה מאתגרים ? מדובר במשחקים נהדרים למבוגרים וילדים שעלולים להיות בעלי בעיות ניידות מכיוון שהם אינם כרוכים בפעילות גופנית רבה.

אני אוהב משחקי אימון חשיבה כי הם לא רק מהנים, אלא בגלל שהמוח שלך טוב וחד יותר ואתה יכול לדבר איתם בצורה יעילה ויעילה יותר. בין אם אתה משחק במשחקי זיכרון מוחי או בכלל במשחקים, תמיד יש פעילות שיכולה לעזור לשמור על בריאות המוח. משחקי מילים למבוגרים וילדים מעוררים נפשית וגם טובים לבריאות המוח.

יש לכם שאלות?
פנו אלינו וקבלו ייעוץ והכוונה בחינם
לשירותכם תמיד! 🌟 צוות עידנ'ס.
Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 137 ביקורות
×
js_loader
העגלה שלי
דברו איתנו ! אנחנו כאן לעזור