מה עדיף – ג’ימבורי להשכרה או מכירה

שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

בתור הורים לילדים קטנים אתם בוודאי מכירים את הצורך, ואת הרצון, לעשות לילד בכל שנה אירוע יום הולדת מיוחד. למען האמת, ככל שחולפות השנים נוצרת גם תחרות בין ההורים: מי יעשה את האירוע הכי מושקע? ואיזה יום הולדת של איזה ילד אי אפשר יהיה לשכוח? אם זה נשמע לכם מוכר, למרות שאולי הילדים שלכם רק בני כמה חודשים, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. הרבה הורים מתחבטים בשאלה איך עושים אירוע מוצלח לילדים קטנים ואולי אפילו לפעוטות, והאמת היא, שיש היום לא מעט אפשרויות בתחום הזה. לכן, רגע עלפני שאתם הולכים ומזמינים את המפעיל הכי יקר לימי הולדת, כדאי לחשוב גם על אפשרות אחרת כמו ג’ימבורי. בעידן שבו אנחנו חיים לא חסרות חברות שיכולות לתת לכם שירות כמו ג’ימבורי להשכרה כך שאין ספק שגם עבור האירוע הקרוב שאתם רוצים לעשות לילד זו יכולה להיות בחירה נפלאה.

כל היתרונות של ג’ימבורי

ראשית, אם כבר יצא לכם ללכת עם הילד שלכם לג’ימבורי, בוודאי ראיתם איך הוא חוזר נרגש ונלהב מהחוויה הזאת. בישראל ניתן למצוא ג’ימבורי בלא מעט מקומות ולמעשה בכל עיר יש מספר מוקדים של משחקיות כאלה. הילדים מגיעים, קופצים, רצים, מוציאים אנרגיה וחוזרים הביתה עייפה ומרוצים. מה שכן, כדאי לדעת שכאשר מדברים על ג’ימבורי, למעשה מדברים על משהו שהוא הרבה מעבר לסתם עוד משחק. המשחקים השונים שנכללים בג’ימבורי למעשה מפתחים את הילד ולכן ניתן לראות שזה מתאים לתינוקות כבר מגיל 3 חודשים! בכל שלב התפתחותי של הילד הג’ימבורי יכול לסייע בפעולות שונות, בין אם מדובר על ישיבה, זחילה, קפיצה או כל פעולה אחרת שהילד מבצע. לכן בהחלט ניתן לומר שזה אומנם משחק, אך זה משחק התפתחותי לכל דבר ולכן יש לו תרומה רבה לילד בשלבים שונים של חייו.

ג'ימבורי

הצבעוניות והבילוי החברתי

עוד סיבות טובות שבגללן כדאי יהיה לשלב ג’ימבורי בכל אירוע, זו העובדה שלא מדובר רק על משחק התפתחותי אלא גם על יתרונות רבים נוספים. ראשית, הג’ימבורי בימינו מאוד יפה כי הוא כולל אינספור צורות וצבעים ושנית, יש כאן גם עניין חברתי. אומנם זה נכון שכאשר פעוטות בין שלושה חודשים משתמשים במשחקים כאלה הם פחות מגיבים לסביבה, אך ככל שהזמן עובר, הילדים הקטנים מתחילים לשים לב גם למי שנמצא ביחד איתם בג’ימבורי וחווה את אותה חוויה. לא אחת הבילוי גם עלול להסתיים במריבה קטנה ואולי אפילו בבכי, אך מכל המפגש הזה בין הילדים הם לומדים, משכילים וגדלים. לכן, אם חשוב לכם שגם תהיה אינטרקציה בין הילדים, אין ספק שאופציה כמו ג’ימבורי להשכרה בהחלט יכולה לבוא בחשבון.

ג’ימבורי להשכרה או למכירה

אם הדילמה האמיתית שלכם היא בין ג’ימבורי להשכרה ובין ג’ימבורי לקניה, כדאי שתדעו שהרבה הורים בוחרים את אופציית ההשכרה וזה לא במקרה. יש לכך יתרונות רבים, כמו לדוגמה העובדה שמיד עם תום האירוע, המסיבה או החגיגה, אתם לא נשארים עם כל החפצים הללו בבית. מצד שני, גם לאפשרות של ג’ימבורי למכירה יש לא מעט יתרונות, כמו העובדה שאח”כ המשחק נשאר אצלכם לכל החיים, הילדים יכולים להשתמש בו בהנאה וגם אתם מקבלים עליו אחריות לזמן לא מבוטל. במקרה של ג’ימבורי למכירה אתם יכולים ליהנות אפילו מהידיעה הברורה שאיש לא השתמש לפני הילדים שלכם בכל המכשירים השונים, כך שברור מדוע עבור משפחות רבות זו האופציה הטובה יותר. כך או כך, אין בכלל ספק שג’ימבורי זה משהו ששווה להשקיע בו, בין אם מדובר על אירוע חד פעמי ובין אם מדובר על מגרש משחקים שאתם בונים לילדים. הילדים שלנו זקוקים לגירויים רבים ואתם יכולים להיות בטוחים שגם אחרי חודשים הם עדיין יתלהבו לשחק. בנוסף, תוכלו בכל פרק זמן מסוים להוסיף עוד חלקים לג’ימבורי שרכשתם כך שגם במובן הזה תמיד יהיה עניין.

משחק בטיחותי לכל גיל

בין אם אתם מחפשים היום את האפשרות של ג’ימבורי להשכרה לרגל אירוע כמו יום הולדת ובין אם אתם זקוקים למשחקים כאלה לכל מטרה אחרת, טבעי שתחשבו גם על שאלת הבטיחות. הדבר האחרון שתרצו לעשות זה לסכן את הילד שלכם ואת כל החברים שלו עם משחקים שאינם יציבים או שעלולים, בדרך כזו או אחרת, לסכן אותם. לכן כדאי שתדעו שגם במובן הזה אפשרות כמו ג’ימבורי להשכרה יכולה להיות נהדרת, שכן מדובר על משחקים שלא מסכנים את הילדים בשום דרך!

הם עשויים ממזרונים, מספוגים ומסוגים נוספים של מתנפחים, כך שהילדים יכולים לקפוץ, לרוץ ולהתגלגל ממקום למקום בלי כל סכנה. זה מה שהופך את העניין הזה לכל כך אטרקטיבי, כי לא רק שהילדים מוציאים הרבה אנרגיה, אלא הם גם עושים זאת מבלי לסכן את עצמם ואת הסביבה.

החינוך לתנועה

עדיין חסרות לכם סיבות לחשוב ברצינות על השכרת ג’ימבורי? אם כך, אנחנו מציעים לכם לחשוב, בין היתר, על היתרון החינוכי שבעניין. עם יד על הלב, כמה שעות הילדים שלכם מבלים בישיבה? האמת היא, שרוב ההורים יעידו שהילדים שלהם עושים את זה יותר מידי לאורך היממה. הילדים המודרניים שלנו חשופים כבר מגיל מאוד צעיר למסכים, בין אם זה כולל את מסכי הטלפונים הניידים שלנו, המבוגרים, ובין אם זה כולל את הטלוויזיה או כל מסך אחר.

כתוצאה מכך הם זזים הרבה פחות וכאן בדיוק בא לידי הביטוי היתרון של ג’ימבורי להשכרה. בבת אחת עולמם של הילדים מתמלא בגירויים ואותם מסכים, שעד לפני רגע משכו את עיניהם כל כך, נעלמים. הם רואים רק את האפשרות לזוז, לרוץ ולקפוץ, מה שבהחלט יכול לעודד ולחנך אותם לזוז יותר. ילד שמתחיל כבר מגיל צעיר להשתמש בגופו בצורה פיזית צובר יותר ביטחון ומבין שהוא יכול לסמוך על הגוף שלו. מדהים לראות כיצד אפילו אותם ילדים שבדרך כלל לא אוהבים לנוע יותר מידי יוצאים מגדרם כאשר יש ג’ימבורי באזור.

שירות מוביל במחיר נוח

אם אתם מחפשים היום ג’ימבורי להשכרה דעו שהגעתם למקום הנכון, כי אצלנו בחברת עידנ’ס תמצאו את מבוקשכם בקלות. אתם מוזמנים לשוטט כבר עכשיו באתר שלנו ולראות את כל האפשרויות שאנחנו מציעים בתחום הזה. תוכלו לבחור בין בריכות של כדורים ובין חלקים שונים של ג’ימבורי להשכרה, כמו לדוגמא: חצי בית, גליל, נדנדת סוס ועוד אינספור אפשרויות אחרות. כך כל לקוח יכול לבנות בדיוק את הג’ימבורי שמוצא חן בעיניו ושנראה לו הכי מלהיב עבור האירוע שלו.

אנחנו גם מציעים לכם שתי אפשרויות מבחינת הובלת הג’ימבורי ליעד, שכן תוכלו להגיע ולאסוף הכול בעצמכם אך גם נוכל לשלוח אליכם את כל הציוד המבוקש. תוכלו להתרשם כבר עכשיו מהמחירים שלנו באתר וכך תגלו: זה הרבה יותר זול ממה שאתם חושבים! לכן, בפעם הבאה כשאתם רוצים לעשות מסיבת יום הולדת, אירוע או כל חגיגה אחרת שמיועדת לילדים, כדאי שתצרו עמנו קשר! כל הציוד שנשכיר לכם תמיד יהיה תקני, שימושי ויפה, כך שאין ספק שכל הילדים יתלהבו.

רוצים שיחזרו אליכם? צרו עמנו קשר

וקבלו הצעה אטרקטיבית

עכשיו להשכרה ב :
יש לכם שאלה או בקשה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

0
העגלה שלי

דברו איתנו ! אנחנו כאן לעזור