מאוורר תעשייתי עוצמתי תליה

מאווררים תעשייתיים

מאווררים תעשייתיים יש בעידנ'ס במגוון גדלים מאוורר תעשייתי עומד מאוורר תעשייתי לתליה, המאווררים משמשים בחום הקיץ לאוורור במקומות פתוחים וסגורים, מאוורר תעשייתי הוא הרבה יותר עוצמתי ממאוורר סטנדרטי לכן הם מתאימים למקומות עבודה מפעלים מסעדות בתים פרטיים ועוד, לעומת זאת יש לנו גם מצננים שיכולים לצנן לכם את האוויר

מאוורר תעשייתי

מתכנן אירוע מהסרטים, אבל לא רוצה שמזג האוויר יחבל לך בו? מאוורר תעשייתי יכול לסייע לך ולעזור לאורחים שלך להמשיך ליהנות מהאירוע ללא תלות בשמש הלוהטת. נסביר כאן על השכרת מאוורר תעשייתי של עידנ'ס ועל היתרונות שמגיעים איתו. 

אל תתן למזג האוויר להחליט בשבילך

אתה יכול לתכנן את האירוע שלך עד הפרט הקטן ביותר ולהביא עיצוב מרשים ואיכותי, אבל יש דבר אחד שאתה לא יכול לשלוט בו באירוע שלך: מזג האוויר.

כשמדובר באירועים, כדאי להתכונן לבלתי נמנע בכל הנוגע למזג האוויר בחוץ. גם אירוע שמתקיים בפנים עלול לדרוש מאוורר תעשייתי שיצנן את האורחים, שלא לדבר על אירוע שמתרחש בחוץ או בתוך אוהל מקורה בחודשי הקיץ, אשר בוודאות יצריך אמצעי קירור אינטנסיביים. כשהשקעת כל כך הרבה זמן בתכנון האירוע שלך, מה אתה יכול לעשות כדי להתנגד לגחמות הטבע?

הפתרון המושלם – השכרת מאוורר תעשייתי

מאוורר להשכרה הוא הפתרון בשבילך, וזה בדיוק מה שחברת עידנ'ס עושה עבורך. השכרת מאוורר תעשייתי זו דרך קומפקטית אך יעילה לספק לאורחים שלך הפסקה קטנה ממזג האוויר הלוהט. עם מאווררים תעשייתיים עוצמתיים תוכל להגן על האורחים בפני כל מה שאמא טבע עשויה להוביל אליו. כל מאוורר להשכרה שאנו מספקים הוא עמיד מספיק בכדי לפעול בחוץ בטמפרטורות גבוהות יחסית, אך גם גמיש ונייד כדי לפעול באזורים סגורים בהם מערכת האוורור או הקירור לא חזקה מספיק. 

בפעם הבאה שהאורחים יסבלו ממזג האוויר, תשכיר כמה מהמאווררים שלנו, ואל תתן למעט חום או קור להפריע להם ליהנות. אנו ממליצים לך גם לבחון את יתר המוצרים שאנו בעידנ'ס משכירים עבור אירועים, זה יכול לעזור לך. 

היתרונות של מאוורר תעשייתי

אחד היתרונות העיקריים של מאווררים תעשייתיים הוא שהם נוחים וניתנים להצבה במגוון רחב של מיקומים. ניתן להשתמש בסוג זה של מאווררים בכל סוגי האירועים והמסיבות, בתי מלאכה ובתי עסק ללא מיזוג, מסעדות פתוחות ועוד…והם מהווים אופציה הדורשת עלות אנרגיה נמוכה יותר מיחידות מיזוג אוויר קלאסיות, כמו מזגן או מצנן אוויר. מאווררים אלה יכולים להיות בעלי ערך רב בכדי לעזור לקרר אנשים, ובכך להפוך ביקורים באירועים ציבוריים או פרטיים בחום קיצוני להרבה יותר נוחים ומהנים. מאוורר תעשייתי יכולה גם לגרום לאנשים לתחושה קרירה ונעימה במהלך אירועי ספורט, טיולי קמפינג, סביבות עבודה חמות או כל סביבה בה הטמפרטורות יכולות להיות לא נוחות או אפילו מסוכנות.

בנוסף לשמירה על נוחות האנשים, מאווררים תעשייתיים יכולים לשמור על בטיחותם של אנשים במהלך חודשי הקיץ החמים. כאשר הטמפרטורות בישראל עולות, מספר גדל והולך של אנשים נמצאים בסיכון לחלות בגלל התייבשות, תשישות חום ומכת חום. 

טיפים – מאוורר תעשייתי

האם המאווררים התעשייתיים יהוו תוספת מושלמת לאירוע שלך? להלן מספר טיפים שיעזרו לך להפיק מהם את המרב:

  • כדי למנוע מאנשים להיתקל במאווררים, יש להרחיק את המאוורר מאזורים בהם צפויים ללכת או להתאסף אנשים רבים. 
  • החליפו את מיקום המאוורר במידת הצורך. אם אתם רואים כי באזור מסוים בו קיים מאוורר, אנשים לא יושבים, העבירו אותו למיקום מבוקש יותר בו יותר אנשים ייהנו ממנו. 
  • אל תציבו את המאוורר קרוב מדי לפינות הישיבה, על מנת למנוע אי נעימות בקרב האורחים. 

מאווררים תעשייתיים בעידנ'ס

אנו בעידנ'ס מתחייבים לספק לכך את המאווררים התעשייתיים האיכותיים והעוצמתיים ביותר, שיתאימו לכם. אנו גם מתחייבים על מחירים נוחים ומשתלמים לכל לקוח.

 

יש לכם שאלות?
פנו אלינו וקבלו ייעוץ והכוונה בחינם
לשירותכם תמיד! 🌟 צוות עידנ'ס.
Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 137 ביקורות
×
js_loader
העגלה שלי
דברו איתנו ! אנחנו כאן לעזור