ג'ימבורי להשכרה אטרקציה מעולה לילדך שגם תשפר לו את החשיבה

איזה כיף שיש סיבה למסיבה. אנחנו הישראלים אוהבים לנצל הזדמנויות, ואם אפשר לחגוג אז למה לא? יש הרבה דרכים לחגוג יום הולדת, אפשר ללכת לבריכה, ואפשר ללכת ללונה פארק, יש כאלה שהולכים לקניון או לסרט, אבל מה עושים עם קטנטנים שיהיה גם כיף, גם בטוח וגם שאפשר להזמין הרבה חברים אליו? היום נדבר על משהו שמכיל את כל העולמות.
ג'ימבורי להשכרה! מה, חשבתם שחייבים ללכת עד לקניון כדי להינות מג'ימבורי ולילה עם שינה רציפה וטובה? האמת היא שאתם יכולים להביא אותו ממש עד אליכם!

אם איכשהו יצא ואתם לא לגמרי יודעים מזה ג'ימבורי להשכרה אז אני אסביר בקצרה.

ג'ימבורי זה מספר מתקנים בכל מיני צורות וגדלים שילדים יכולים לשחק איתם. המתקנים הם מאוד בטיחותיים, בדרך כלל עשויים מספוג מצופה בפלסטיק גמיש שילדים יכולים לשחק איתו בלי להיפגע. הם קלים ואין להם פינות חדות שעלולות לפצוע את הילד.
זה יכול להיות בריכת כדורים שמכילה הרבה מאוד כדורי פלסטיק שאפשר לזרוק אחד על השני או להתחבא בהם. זה יכול להיות חיות שונות ומשונות שאפשר "לרכוב" עליהן. זה גם יכול להיות שרוול בד שאפשר לזחול דרכו.

אחד מהדברים האהובים על ילדים במתקנים אלו הוא שהם יכולים להרים אותם, על אף גודלם הגדול של המתקנים. דבר זה מעניק הרבה ביטחון לילד ומשפר גם את יכולותיו הפיזיות באותו הזמן.

אז מה אנחנו מחפשים במסיבת יומולדת שיהיה הכי טוב לילדנו?

אנחנו מחפשים שאלו יהיו מספר שעות שהילד שלנו יזכור למספר שנים. אנחנו רוצים שהילד שלנו וגם חבריו יחייכו הרבה, יספקו לנו תמונות יפות שנוכל להנות מהן שנים אחר כך. היי, לא בושה להגיד שנשמח אם הילד יוציא הרבה אנרגיה וייתן לנו לקום קצת יותר מאוחר יום אחר כך, לא?
עם ג'ימבורי להשכרה ניתן להשיג המון חיוכים, זיכרונות טובים, הנאה גדולה לילד וגם שינה עמוקה וטובה באותו הלילה.

אני מאחל לכם יומולדת או מסיבה שמחה ומהנה, שזכרו את היום הזה לעוד הרבה שנים ושתהנו מהזיכרונות והתמונות שקיבלתם במסיבה!

באהבה מצוות עידנס'