השכרת ציוד לאירועים

אנו בעידנ’ס חשבנו עליכם ויצרנו את הפתרון הטוב ביותר לאירוע שלכם במחירים הטובים ביותר.

אצלנו באתר אתם יכולים לבנות אירוע מקיף שיסגור לכם את כל הפינות – יש לנו את כל הציוד שאתם צריכים בשביל אירוע המושלם.
בנינו עבורכם חבילות משתלמות של השכרת ריהוט לאירועים, חבילות שכוללות השכרת כלים לאירועים, 

היתרונות של השכרת ציוד הוא רב תכליתי למה? הציוד שאתם מקבלים מאיתנו הוא הטוב ביותר בשוק במחיר נמוך מאוד.

כמו כן אין צורך להתעסק עם אחסון או מכירה לאחר הרכישה! ויש אפשרות לאיסוף או לשליחות של כל הציוד שהשכרתם.

בקיצור לא משנה איך מסתכלים על זה,ציוד להשכרה זה מוצלח וחוסך לכם זמן, כסף ובעיקר התעסקות עם מלא ספקים

בחרו ציוד להשכרה ותיבנו לכם בקלות אירוע מושלם

מידע חשוב ואינפורמציה לגבי תכנון אירועים

טיפ חשוב ורקע כללי לגבי השכרת ציוד

השכרת ציוד לאירועים החשובים בחייכם

המשמעות של המילה מושלם היא שהאירוע יתנהל כפי שצריך החל מההכנות לאירוע ועד החיוך של אחרון האורחים העוזב את המקום בסוף האירוע.

במילים אחרות בשביל אירוע מושלם אנו צריכים תכנית המתבצעת ללא תקלות, משהו שלא יהפוך את הצד הארגוני לסיוט אלא לדבר פשוט וקל בעזרת השכרת ציוד ניתן להשיג את שתי המטרות, גם ארגון קל ונוח של האירוע וגם את כל מה שצריך בשביל חוויית האירוח שאתם רוצים להעניק לאורחים שלכם.

לכן אל תסתבכו יותר מידי צרו איתנו קשר עוד היום ונעשה לכם את החיים הרבה יותר קלים!

כאשר אנו מתכננים אירוע אנו רוצים שהוא יהיה מושלם.

כאשר אתם מחליטים להוציא לפועל אירוע כלשהו ולהתחיל לשלוח הזמנות לאנשים שיגיעו לחלוק איתכם את שמחתכם – סימן שמדובר באירוע שחשוב לכם. 

השאלה הגדולה כעת היא כיצד נוכל לעשות בצורה הטובה והיעילה ביותר את שלב השכרת הציוד ואת כלל ההכנות הדרושות לו.

אירועים חשובים?

מטרת המאמר אם כן, היא לסייע לכם עד כמה שניתן בשלב ציוד להשכרה לאירועים שאתם מארגנים.

אם להיות יותר נקודתיים, אנו מעוניינים להתמקד בסגנון אחד של אירועים – האירועים החשובים בחייכם.

המאמר יכול להיות רלוונטי לערב גיבוש של החברים או לכל אירוע כזה או אחר שאתם מארגנים באופן תכוף ותמידי אם אתם מחפשים, השכרת ציוד ליום הולדת, אביזרים לאירועים, חברות השכרת ציוד, השכרת שולחנות וכסאות, השכרת שולחנות, כסאות להשכרה, ציוד לימי הולדת, ציוד לאירועים קטנים או גדולים, השכרת אוהלים, השכרת ציוד למסיבה, ציוד לאירועים מחיר, ציוד נווה ימין, מפות לאירועים, כלים להשכרה, השכרת פינות ישיבה ועוד…

בעמוד הקרוב אנו מעוניינים להתמקד ולהתעסק בעולם האירועים החשובים ביותר – אירועים שאנו נוהגים לחגוג פעם אחת במהלך חיינו או מספר פעמים בודדות.

אירועים מסוג חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית או כל דבר אחר שיכול לעלות לכם לראש.

כיצד נדע לבצע את שלב השכרת הציוד בצורה הנכונה והיעילה ביותר?

השלב הראשון בכל ארוע שהוא, ללא יוצא דופן הוא שלב ההחלטה.

בשלב זה אנו מגיעים להחלטה שאנו מעוניינים ורוצים להקים אירוע כלשהו- בהתאם לרצונותינו האישיים.

כמובן שבאופן ישיר מגיע גם שלב הכנת רשימות המוזמנים, שלב ההתקשרויות לאולמות או למועדונים לצורך הקמת האירוע וכמובן איך לא – שלב השכרת ציוד לארועים.

אנו יכולים להתמקד במשך עמודים שלמים על כל חלק משלבי הקמת האירוע, אך כפי שכבר הזכרנו לפני כן, בעמוד הקרוב אנו הולכים להתמקד בשלב ציוד לאירועים במרכז בשרון בצפון בדרום ירושלים, כל נקודה בארץ אפשרית

בשלב זה נדרשת הבנה והכרה בסיסית של דרכי הפעולה האפשריות וכיצד הכי מומלץ ונכון לפעול ממגוון סיבות: בין אם מדובר בחיסכון כלכלי, מקצועיות החברה שאיתה אנו עובדים כמו עידנ’ס השכרת ציוד ומגוון המוצרים והגמישות שיש לנו בעת בחירת המוצר. מוכנים? יוצאים לדרך!

חיסכון כלכלי: לא בכדי התחלנו עם עניין החיסכון הכלכלי קודם כל בהקשר של השכרת ציוד לאירועים מחירים. אנו מסתכלים על מחיר המעדן שאנו הולכים לרכוש אותו בסופר, בדיוק כמו שאנו מסתכלים על מחיר החולצה כאשר אנו מעוניינים לרכוש אותה- כך גם עלינו לעשות בתחום ציוד לאירוע. 

כאשר אנו חושבים על זה לעומק, מדובר בצעד מתבקש וחשוב ביותר- בעיקר מכיוון שכאשר אנו מדברים על הוצאות כלכליות וכספיות באירועים כאלה ואחרים, מדוברים בהוצאות שעשויות להגיע גם למאות אלפי שקלים. 

נצא מנקודת הנחה שאתם מעוניינים לחסוך כמה שיותר כסף ולהימנע מהוצאות כלכליות מיותרות שלא משרתות אתכם כצורך או לא רלוונטיות עבורכם. לשם כך, עלינו לדעת לבחור את החברה הנכונה ביותר לעבוד איתה. חברות השכרה ציוד לאירועים יש בשפע, בדיוק כמו שחברות להלבשה תחתונה או חברות לביגוד ספורט. 

היופי הוא למצוא את החברה הטובה ביותר עבור כל לקוח בפני עצמו- ובמקרה שלנו בהתאם לסוג האירוע.
אנו ממליצים לכם להציב מעיין “תקרה כלכלית” שאותה אתם לא רוצים לעבור (בהקשר של השכרת ציוד לאירועים). 

כאשר תעשו את זה, יהיה לכם יותר קל לבחור את החברה המתאימה ביותר עבורכם, ויותר מכך- תמנעו מלהוציא סכומי כסף מיותרים שלא כצורך.

רמת המקצועיות של החברה:
כאשר אנו אומרים רמת המקצועיות של החברה, אנו מתכוונים למקצועיות ולאיכות המוצרים שהיא מציעה לנו. בכל סוג של אירוע ללא יוצא מן הכלל, סביר שנצטרך מגוון רחב של ציוד – החל מגנרטורים, כיסאות, שולחנות, קונסולות משחק, מתנפחים ועוד מגוון רחב של מוצרים. 

חשוב לזכור שאנו, מארגני וחוגגי האירוע, הם אלו שמשלמים עבור התענוג הזה בדמות הציוד, ולכן חשוב לוודא שאנו עובדים מול חברה מקצועית ואיכותית. 

סביר שאף אחד מאיתנו לא יהיה מעוניין להוציא אלפי שקלים עבור הציוד לארוע שלו, ולהיווכח שמדובר ציוד לא איכותי, שביר ובמקרה הבעייתי ביותר- ציוד מסוכן לנפש. על מנת שנוכל להימנע מכל התרחישים ומכל הבעיות הללו שציינו, בעת בחירת החברה שדרכה אנו נשכיר ציוד, עלינו לקחת זאת בחשבון ולעשות בדיקות מקיפות אודותיה.

גמישות ודינמיות בעת ארגון האירוע: כשאנו אומרים גמישות ודינמיות בעת ארגון האירוע, אנו מתכוונים למגוון האפשרויות שעומד בפנינו בתור מארגני האירוע לענות על צורכי האירוע. 

לצורך העניין, אם אני זקוק לחמישים סוגי כיסאות לצורך האירוע שלי, אני אפנה לחברה שדרכה אני משכיר ציוד. 

ככל שלחברה יהיה מגוון רחב יותר של סוגי כיסאות וכמות גדולה יותר של כיסאות להביא עבורי- כך יהיה לנו בתור מארגני האירוע קל יותר לעבוד עם אותה החברה. 

את הדוגמא הזו ניתן להחיל עוד אלף ואחד סוגים שונים של מוצרים ואביזרים שבהם אנו משתמשים בכל אירוע שהוא. 

הגמישות בסוג המוצרים שיש לחברה להציע לנו, כמו גם הגמישות בכמות המוצרים- הם אלו שיהפכו את החיים שלנו לקלים יותר בכל תהליכי הארגון.

דגשים נוספים שכדאי לנו לקחת בחשבון בשלב השכרת הציוד

כאשר אנו מדברים של שלב השכרת ציוד לארוע, עלינו לקחת בחשבון דברים ומאפיינים רבים. 

מעבר לחיסכון הכלכלי שציינו קודם לכן, לגמישות ולדינמיות בעת ארגון האירוע וכמובן לרמת המקצועיות של החברה באשר היא- ישנם מספר דגשים חשובים נוספים שעליכם לקחת בחשבון.

בהנחה וסוג הציוד שאותו אתם מעוניינים להשכיר הנו ציוד שדורש עמידות בתקני בטיחות כלשהם- וודאו שאכן כך הדבר.
חברת עידנ’ס קונה את מיטב הציוד ממיטב היבואנים שבטרם היבוא מחוייבים בביצוע בדיקת תקינות מוצר במכון התקנים – לדוגמא תקן לפטרית חימום של מכון התקנים, אנו לא מתפשרים על איכות הציוד ולכן מקפידים לקנות ציוד מיבואנים מוכרים ומורשים שעומדים בכל הדרישות.

ראשית כי אתם מעוניינים להבטיח את בטיחותם ואת נוחיותם של המוזמנים שלכם, ושנית אם חס וחלילה ייקרה משהו, עדיף שתהיו “מבוטחים” מהבחינה הזו. 

כך לדוגמא, אם אתם מארגנים יום הולדת לאחד הילדים שלכם והחלטתם להביא מתנפחים לאירוע, וודאו עם חברת המתנפחים שכל הציוד עומד בתקן ומחזיק בחותמות בטיחותיות שדרושות לכך. 

חברת עידנ’ס לדוגמא, מספקת ציוד לאירועים שונים – כולל מתנפחים להשכרה, שעומדים בתו התקן הנדרש לכך.

בעידן הנוכחי שבו אנו יכולים למצוא כל דבר במנועי החיפוש ובאינטרנט, היינו ממליצים לכם לחפש המלצות וביקורות עבור החברה שאיתה אתם מעוניינים לעבוד. 

כיום ישנם פורומים ואתרי אינטרנט ייעודים למתן המלצות וביקורות עבור שירותים שונים- ביניהם גם בעת בחירת חברה להשכרת ציוד, השכרת כלים, השכרת ריהוט, כלים לאירועים, ציוד להשכרה, המשפט “אין חכם כבעל הניסיון” בא לידי ביטוי בצורה המדויקת ביותר בשלב זה, ואנו ממליצים לכם ללמוד ולקרוא מהניסיון ומהחוויות של אנשים אחרים שעשו זאת לפניכם. 

דרך אגב, שלב זה תקף לכל אחד משלבי הכנת האירוע – החל משלב בחירת האולם, בחירת המנות, בחירת הדי ג’י ועוד אלף ואחד דוגמאות של מוצרים או שירותים שאתם זקוקים להם במהלך הערב שלכם.

לסיכום

כאשר אנו מדברים על אירועים חשובים ועל אירועים שיוצא לכם לחגוג פעם אחת בחיים או כמה פעמים בודדות- אנו ממליצים לכם ומפצירים בכם לא להתפשר בתחום הציוד! 

כפי שאתם לא מתפשרים על המנות שיוגשו באירוע שלכם וכפי שאתם יושבים שעות ובוחרים דיגי מתאים לאירוע שלכם- כך גם עליכם לעשות כאשר אתם מגיעים לשלב בחירת החברה להשכרת הציוד. 

ראשית כי כך תוכלו לחסוך אלפי שקלים, ושנית מכיוון שאם תבחרו חברה טובה- יהיה לכם שקט תעשייתי ומרווח יותר גדול לפעולות שתרצו לעשות.

כל שנותר לנו להגיד לכם הוא לברך אתכם בברכת “מזל טוב”, ולאחל לכם בהצלחה בהמשך!

באתר מצוי מחיר לכל פריט, היכנסו עכשיו והתרשמו

בוודאי, ניתן להעזר בשרותי ההובלה שלנו וגם ניתן לאסוף עצמאית

בוודאי, לעידנ’ס יש מגוון גדול של אטרקציות, היכנסו והתרשמו

כל עוד יש לכם תאריך סגור מומלץ להזמין, היכנסו ותתחילו לבנות לכם אירוע

0
העגלה שלי

דברו איתנו ! אנחנו כאן לעזור