האם אוהלים להשכרה מתאימים לכל אירוע ולמה זה נחוץ?

שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

אוהלים להשכרה לכל אירוע לאיזה שימוש הם מתאימים? האם הם מתאימים לכל סוג אירוע? 

אחד הדברים החזקים ביותר במסורת שלנו זה אירועים מושקעים. עוד בתקופת התנ”ך נהגנו לעשות אירועים יפים וגדולים שיזכרו לאורך זמן. היום דבר מזה לא השתנה ואם השתנה אז התחזק. האירועים של ויהודים בארץ ובעולם ידועים בגודלם והשקעתם. חלק גדול מהאירועים נעשה באולמות אירועים וחלק בבתים פרטיים, וחלק גדול ומשמעותי נעשה במקומות חיצוניים, בדרך כלל בחיק הטבע.

באירועים שנעשים במקומות חיצוניים, או בגינות של בתים פרטיים אנחנו רוצים אוירה אחרת. אין מה לעשות לאולם אירועים יש אוירה מאוד מזגנית, מאוד מלאכותית. מהצד השני ה”בחוץ” הוא מיוחד, הוא נעים ונקי יותר, אבל יש לו עקב אכילס מסוים וזה כמובן מזג האוויר.

אני לא מדבר אך ורק על הגשם, מכיוון וגם כאשר חם מאוד או כאשר השמש קופחת מעל הראש הגינה או חיק הטבע יכולים להתגלות כבעייתיים מאוד ולא מתאימים לרוב האנשים.
לכן בעידנס אנחנו חשבנו על בעיות אלו ויש לנו פתרונות מעולים שמגיעים בצורה של אוהלים להשכרה במיוחד בשבילכם.

בעידנ’ס יש לנו מגוון רחב של אוהלים להשכרה מהממים, כאלה שמצד אחד נכנס אליהם הרבה אור ומצד שני הם אטומים לחלוטין לגשמים או לשמש הקופחת. האוהלים הלבנים שלנו מגיעים במגוון גדלים ומובלים ומותקנים על ידינו כך שאין מה לדאוג מהבחינה הזו.

רוחב כל האוהלים הסגורים שאנו משכירים הוא כארבעה מטרים כאשר האורך משתנה לפי כמות האנשים שאתם מעוניינים לארח. באוהל הקטן ביותר שלנו ניתן לארח עד כ50 אנשים בעוד שבאוהל הגדול ניתן להכניס עד כ80 אנשים!

אז אחרי שהבנו למה זה נחוץ וכמה אנשים ניתן לאכלס בפנים יש עוד כמה דברים שחשוב לידע אתכם. האוהל ששומר עלינו מפני הגשם יודע גם לשמור על החום הפנימי שבתוך האוהל, דבר זה הוא יתרון בערבים קרים וחודשי החורף בעוד שבקיץ הוא חיסרון מובהק . אל דאגה כמובן שבעידנס חשבנו גם על זה ולכן יש לנו מספר פתרונות אפשריים.
בין הפתרונות שלנו ניתן להשכיר מזגנים ניידים חזקים לקירור האוהל, או מזגן 4 כוחות סוס. כמו כן ניתן לשכור מאווררים תעשייתיים שיקררו את האורחים בצורה טובה, אבל חשוב לזכור שבמידה והאוויר חם מאוד כדאי ללכת על אופציית המזגן.

ובמידה וקר מאד ניתן למצא אצלנו מגוון פתרונות של חימום וקירור, שבכל אירוע מומלצים

גם אם שכרתם אוהל צריך למלא אותו בציוד הושבה, ציוד משלים לאירוע

אם חשבתם לעצמכם שבעידנס חשבנו על הכל אז לגמרי צדקתם! אנחנו כאן כדי לדאוג לכם וכמובן לאורחים שלכם שיהיה את האירוע המדהים ביותר ולא משנה איפה תעשו אותו אנחנו תמיד פה בשבילכם !!

אוהלים להשכרה / הצללה לאירועים צרו איתנו קשר עוד היום ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לאירוע שלכם ! 

עכשיו להשכרה ב :
יש לכם שאלה או בקשה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

0
העגלה שלי

דברו איתנו ! אנחנו כאן לעזור